×
WEB MAIL TELEFON REHBERİ ÖĞRENCİ BİLGİ SİSTEMİ AÇILAN DERSLER UZAKTAN EĞİTİM KAMPÜSTE YAŞAM KÜTÜPHANE PORTALI ULAŞIM

Değerli Anne Babalar,

Çankaya Üniversitesi ve Spor Kulübü olarak sporun beden ve ruh sağlığının gelişiminde ve sosyal yeteneklerin kazandırılmasında anahtar rol oynadığı bilinciyle, sporu bir yaşam biçimi kabul edip bu alanda önemli çalışmalar gerçekleştirmekteyiz.

Uzun yıllardan beri başarıyla yürüttüğümüz bu çalışmalar sayesinde öğrencilerimizin, liderlik, iş birliği, insanlarla doğru ilişkiler kurabilme, bireysel ve yaşamsal sorumlulukları edinebilme gibi özelliklerinin farkına varmaları ve geliştirmelerini amaçlamakta; böylece onları yaşama çok daha özgüvenli ve başarılı bireyler olarak hazırlamaktayız.

Alanında uzman eğitmenlerimizin rehberliğinde geniş ve güvenli kampüsümüz içindeki spor salonlarımız ve tesislerimizle, bu yıl da yine, öğrencilerimizin keyifle spor yapabilmeleri, kendilerini ifade edebilmeleri, enerjilerini ve zamanlarını verimli bir biçimde değerlendirebilmeleri amacıyla basketbol, voleybol ve binicilik olmak üzere 3 branşta hizmet vermeye devam edeceğiz.

Sporun sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için vazgeçilmez olduğu ve bu anlayışın da küçük yaşlarda kazanılması gerektiği düşüncesinden hareketle, Ankara genelinde 6-14 yaş grubundaki tüm öğrencileri spor okullarımızda görmekten mutluluk duyacağız. Birlikte olmak dileğiyle…

SITKI ALP
Çankaya Üniversitesi
Spor Kulübü Başkanı